Arnavutluk Gümrük İdaresi Heyeti Başkanlığımızı ziyaret etti

      “Gümrükler 2020 Programı” kapsamındaki "Gümrük İdarelerinde En İyi Profesyonel Standartların Uygulanması" başlıklı çalışma ziyareti sebebiyle ülkemizde bulunan, Arnavutluk Gümrük İdaresi Heyeti program kapsamında Eğitim Dairesi Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.


 
      Arnavutluk Gümrük İdaresi Yolsuzlukla Mücadele ve Profesyonel Standartlar Direktörlüğü’nde görevli Frida Malaj, Kozeta Pinari, Arben Ponari, Eliana Gjinali’den oluşan heyet Eğitim Dairesi Başkanı Mustafa CİHANGİROĞLU ve Daire Başkanı Şaban KARAKUŞ tarafından karşılandı.
 
      Eğitim Dairesi Başkanı CİHANGİROĞLU, Merkezimizin fiziki koşulları ve Merkezimizde düzenlenen eğitimler hakkında bilgi verdi. Heyet, Başkanlığın yapısından ve eğitim faaliyetlerinden etkilendiğini belirterek, Eğitim Dairesi Başkanlığı ile ortak eğitim programları konusunda çalışma yapmak istediklerini ifade etti.
 
      Görüşmenin ardından, heyete Başkanlık bünyesindeki dershaneler, bilgisayar sınıfları, BİDEM sınıfı, kondisyon merkezi, yakın savunma salonu, konukevi, atış poligonu gezdirilerek tesisin konaklama olanakları hakkında bilgi verildi.